SF320SH5X5
SF320SH5X5 EATON CUTLER HAMMER
2307880.pdf
Виробник: EATON CUTLER HAMMER
Description: EATON CUTLER HAMMER - SF320SH5X5 - SHAFT, 320MM (12.6")
tariffCode: 85389099
Art des Zubehörs: 320mm Shaft
productTraceability: No
rohsCompliant: NO
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: NO
directShipCharge: 25
Zur Verwendung mit: R5 Series Non Fusible Disconnect Switches
usEccn: EAR99
Produktpalette: -
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EATON CUTLER HAMMER - SF320SH5X5 - SHAFT, 320MM (12.6"), tariffCode: 85389099, Art des Zubehörs: 320mm Shaft, productTraceability: No, rohsCompliant: NO, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: NO, directShipCharge: 25, Zur Verwendung mit: R5 Series Non Fusible Disconnect Switches, usEccn: EAR99, Produktpalette: -.