Продукція > BIVAR > SF4-1.75-R4FP-9
SF4-1.75-R4FP-9 Bivar
SMFLP2F_X.X.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipes Flexible Light Pipe Assembly, Vertical SMD Adapter, 2mm. Fiber Optic Core, 4.2mm, Flat Lens, 1.75 in. White
Написати відгук