SF4B-H20CA-J05
SF4B-H20CA-J05 Panasonic Industrial Automation Sales
sf4b-c_e_cata.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Automation Sales
Description: LIGHT CURTAIN HAND 25MM
Packaging: Bulk
Features: Blanking, Muting Function
Operating Temperature: -10°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Part Status: Active
Protection: Hand
Detection Capability: 25mm
Protective Height: 423mm
Beam Pitch: 20mm
Operating Range: 0.3m ~ 7.0m
Number of Beams: 20
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LIGHT CURTAIN HAND 25MM, Packaging: Bulk, Features: Blanking, Muting Function, Operating Temperature: -10°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Part Status: Active, Protection: Hand, Detection Capability: 25mm, Protective Height: 423mm, Beam Pitch: 20mm, Operating Range: 0.3m ~ 7.0m, Number of Beams: 20.