Продукція > MURATA ELECTRONICS > SFECF10M0FF00S0-R0
SFECF10M0FF00S0-R0 Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: FILTER
Packaging: Bulk
Package / Case: 1412 (3531 Metric), 6 PC Pad
Filter Type: FM
Size / Dimension: 0.136" L x 0.122" W (3.45mm x 3.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 10MHz Center
Height (Max): 0.055" (1.40mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER, Packaging: Bulk, Package / Case: 1412 (3531 Metric), 6 PC Pad, Filter Type: FM, Size / Dimension: 0.136" L x 0.122" W (3.45mm x 3.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 10MHz Center, Height (Max): 0.055" (1.40mm).