Продукція > MURATA ELECTRONICS > SFECF15M0FQ0G01-R0
SFECF15M0FQ0G01-R0 Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: FILTER
Packaging: Bulk
Package / Case: 1412 (3531 Metric), 6 PC Pad
Filter Type: FM
Size / Dimension: 0.136" L x 0.122" W (3.45mm x 3.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 15MHz Center
Height (Max): 0.055" (1.40mm)
Написати відгук
Description: FILTER, Packaging: Bulk, Package / Case: 1412 (3531 Metric), 6 PC Pad, Filter Type: FM, Size / Dimension: 0.136" L x 0.122" W (3.45mm x 3.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 15MHz Center, Height (Max): 0.055" (1.40mm).