SFECS10M7PF00-R0 Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: FILTER 10.7MHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1412 (3531 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: FM
Size / Dimension: 0.136" L x 0.122" W (3.45mm x 3.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 10.7MHz Center
Height (Max): 0.059" (1.50mm)
Написати відгук
Description: FILTER 10.7MHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1412 (3531 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: FM, Size / Dimension: 0.136" L x 0.122" W (3.45mm x 3.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 10.7MHz Center, Height (Max): 0.059" (1.50mm).