SFECV10M7FZ00-R0 Murata Electronics
p05e.ashx
Виробник: Murata Electronics
Description: CER FILTER 10.7MHZ FM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: FM
Size / Dimension: 0.272" L x 0.118" W (6.90mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 10.7MHz Center
Height (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Obsolete
Написати відгук
Description: CER FILTER 10.7MHZ FM, Packaging: Tape & Reel (TR), Filter Type: FM, Size / Dimension: 0.272" L x 0.118" W (6.90mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 10.7MHz Center, Height (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Obsolete.