Продукція > MURATA > SFELA10M7DF00-B0
SFELA10M7DF00-B0 Murata
L0180E.pdf
Виробник: Murata
Код виробника: SFE10.7MA19 10.7MHz Center FM Ceramic Filter 175 kHz 470Ohm 3-SIP, 2.50mm pitch Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
Написати відгук
Description: CER FILTER 10.7MHZ FM, Packaging: Bulk, Package / Case: 3-SIP, 2.50mm pitch, Filter Type: FM, Size / Dimension: 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm), Impedance: 470Ohm, Mounting Type: Through Hole, Frequency: 10.7MHz Center, Insertion Loss: 3dB, Height (Max): 0.354" (9.00mm), Part Status: Obsolete, Bandwidth: 175 kHz.
Інші пропозиції SFELA10M7DF00-B0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFELA10M7DF00-B0 Виробник : Murata Electronics L0180E.pdf Description: CER FILTER 10.7MHZ FM
Packaging: Bulk
Package / Case: 3-SIP, 2.50mm pitch
Filter Type: FM
Size / Dimension: 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm)
Impedance: 470Ohm
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 10.7MHz Center
Insertion Loss: 3dB
Height (Max): 0.354" (9.00mm)
Part Status: Obsolete
Bandwidth: 175 kHz