Продукція > MURATA ELECTRONICS > SFELA10M7DF0021-B0
SFELA10M7DF0021-B0 Murata Electronics
L0180E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CER FILTER 10.7MHZ FM
Packaging: Bulk
Package / Case: 3-SIP, 2.50mm pitch
Filter Type: FM
Size / Dimension: 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm)
Impedance: 470Ohm
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 10.7MHz Center
Insertion Loss: 3dB
Height (Max): 0.354" (9.00mm)
Part Status: Obsolete
Bandwidth: 200 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CER FILTER 10.7MHZ FM, Packaging: Bulk, Package / Case: 3-SIP, 2.50mm pitch, Filter Type: FM, Size / Dimension: 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm), Impedance: 470Ohm, Mounting Type: Through Hole, Frequency: 10.7MHz Center, Insertion Loss: 3dB, Height (Max): 0.354" (9.00mm), Part Status: Obsolete, Bandwidth: 200 kHz.