SFH 4713A
SFH 4713A ams-OSRAM
prd_pim_datasheet_2220266_en.pdf.pdf
Виробник: ams-OSRAM
Infrared Emitter 860nm 420mW/sr Circular Top Mount 3-Pin T/R
на замовлення 44400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AMS OSRAM GROUP - SFH 4713A - Infrarot-Emitter, 860 nm, 90 °, SMD, 420 mW/Sr, 11 ns, 15 ns, tariffCode: 85414900, Bauform - Diode: SMD, Durchlassspannung Vf max.: 2.3V, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Abfallzeit tf: 15ns, usEccn: EAR99, Spitzenwellenlänge: 860nm, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Strahlungsintensität (Ie): 420mW/Sr, Halbwertswinkel: 90°, euEccn: NLR, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -, Durchlassstrom (mittlerer) If(AV): 1A, Produktpalette: OSLON Black Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Anstiegszeit: 11ns.
Інші пропозиції SFH 4713A за ціною від 38.53 грн до 128.00 грн
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFH 4713A SFH 4713A Виробник : ams-OSRAM prd_pim_datasheet_2220266_en.pdf.pdf Infrared Emitter 860nm 420mW/sr Circular Top Mount 3-Pin T/R
Кількість Ціна
SFH 4713A SFH 4713A Виробник : AMS OSRAM GROUP SFH-4713A.pdf Description: AMS OSRAM GROUP - SFH 4713A - Infrarot-Emitter, 860 nm, 90 °, SMD, 420 mW/Sr, 11 ns, 15 ns
tariffCode: 85414900
Bauform - Diode: SMD
Durchlassspannung Vf max.: 2.3V
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Abfallzeit tf: 15ns
usEccn: EAR99
Spitzenwellenlänge: 860nm
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Strahlungsintensität (Ie): 420mW/Sr
Halbwertswinkel: 90°
euEccn: NLR
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Durchlassstrom (mittlerer) If(AV): 1A
Produktpalette: OSLON Black Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Anstiegszeit: 11ns
на замовлення 600 шт:
Мінімальне замовлення: 600
tariffCode: 85414900
Bauform - Diode: SMD
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Abfallzeit tf: 15ns
usEccn: EAR99
Spitzenwellenlänge: 860nm
Halbwertswinkel: 90°
euEccn: NLR
productTraceability: No
Anstiegszeit: 11ns
SFH 4713A SFH 4713A Виробник : ams-OSRAM USA INC. SFH-4713A.pdf Description: EMITTER IR 860NM 1A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Wavelength: 860nm
Mounting Type: Surface Mount
Type: Infrared (IR)
Orientation: Top View
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.75V
Viewing Angle: 90°
Current - DC Forward (If) (Max): 1A
Radiant Intensity (Ie) Min @ If: 250mW/sr @ 1A
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 395
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Wavelength: 860nm
Mounting Type: Surface Mount
Type: Infrared (IR)
Orientation: Top View
Viewing Angle: 90°
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 3
SFH 4713A SFH 4713A Виробник : ams OSRAM SFH_4713A_EN.pdf Infrared Emitters OSLON BLK IR LIGHTSOURCE
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності
SFH4713A SFH4713A Виробник : OSRAM Infrared Emitter 860nm 345mW/sr Circular Top Mount 3-Pin T/R Група товару: Інфрачервоні світлодіоди Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності