SFV-CH10AR
SFV-CH10AR OK International, Inc.
METCAL_MX_MFR-PS_TIP-CATALOGUE__2020_EN.pdf
Виробник: OK International, Inc.
Description: SOLDERING TIP, CHISEL, 1.0 MM (0
Packaging: Box
Length: 0.540" (13.72mm)
Temperature Range: 790°F (421°C)
Width: 0.040" (1.02mm)