Продукція > METCAL > SFV-CH30AR
SFV-CH30AR
SFV-CH30AR Metcal
METCAL_MX_MFR-PS_TIP-CATALOGUE__2020_EN.pdf
Виробник: Metcal
Description: SOLDERING TIP, CHISEL, 3.0 MM (.
Packaging: Box
Length: 0.825" (20.96mm)
Temperature Range: 790°F (421°C)
Width: 0.120" (3.05mm)