SFV-CHL24
SFV-CHL24 Metcal
Metcal_Catalogue_2020_V2a.pdf
Виробник: Metcal
Soldering Irons CHISEL SOLDER TIP 2.4/.094in
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CHISEL SOLDER TIP 2.4MM (.094"), Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: MFR-1100, MFR-1351, MFR-2210, PS-900, Length: 0.094" (2.40mm), Temperature Range: 734°F (390°C), Tip Shape: Chisel, Tip Type: Soldering, Tip Chip Size: Chip.
Інші пропозиції SFV-CHL24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFV-CHL24 Виробник : Metcal Metcal_Catalogue_2020_V2a.pdf Description: CHISEL SOLDER TIP 2.4MM (.094")
Packaging: Bulk
Length: 0.094" (2.40mm)
Temperature Range: 734°F (390°C)