SFV-CHL25
SFV-CHL25 Metcal
Metcal_Catalogue_2020_V2a.pdf
Виробник: Metcal
Soldering Irons CHISEL SOLDER TIP 2.5/.10in
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CHISEL SOLDER TIP 2.5MM (.10"), Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: MFR-1100, MFR-1351, MFR-2210, PS-900, Temperature Range: 734°F (390°C), Width: 0.098" (2.50mm), Tip Shape: Chisel, Tip Type: Soldering, Tip Chip Size: Chip.
Інші пропозиції SFV-CHL25
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFV-CHL25 Виробник : Metcal Metcal_Catalogue_2020_V2a.pdf Description: CHISEL SOLDER TIP 2.5MM (.10")
Packaging: Bulk
Temperature Range: 734°F (390°C)
Width: 0.098" (2.50mm)