Продукція > METCAL > SFV-DRK30AR
SFV-DRK30AR
SFV-DRK30AR Metcal
METCAL_MX_MFR-PS_TIP-CATALOGUE__2020_EN.pdf
Виробник: Metcal
Description: REWORK TIP, KNIFE, 3.0 MM (.118
Packaging: Box
Length: 0.740" (18.80mm)
Temperature Range: 734°F (390°C)
Width: 0.120" (3.05mm)