Продукція > METCAL > SFV-DRK45A
SFV-DRK45A
SFV-DRK45A Metcal
METCAL_MX_MFR-PS_TIP-CATALOGUE__2020_EN.pdf
Виробник: Metcal
Description: REWORK TIP, KNIFE, 4.5 MM (0.177
Packaging: Box
Length: 0.600" (15.24mm)
Temperature Range: 734°F (390°C)
Width: 0.200" (5.08mm)
Height: 0.095" (2.41mm)