Продукція > METCAL > SFV-DRK45AR
SFV-DRK45AR Metcal
Metcal_Catalogue_2020_V2a.pdf
Виробник: Metcal
Soldering Irons TIP, KNIFE 4.5MMX15MM, ORIGINAL
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TIP, KNIFE, 4.5MM (.177 IN) X 15, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: MFR-1100, MFR-1351, MFR-2210, PS-900, Length: 0.740" (18.80mm), Temperature Range: 734°F (390°C), Width: 0.180" (4.57mm), Height: 0.070" (1.78mm), Tip Shape: Knife, Tip Type: Rework, Tip Chip Size: Chip.
Інші пропозиції SFV-DRK45AR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFV-DRK45AR Виробник : Metcal Metcal_Catalogue_2020_V2a.pdf Description: TIP, KNIFE, 4.5MM (.177 IN) X 15
Packaging: Bulk
Length: 0.740" (18.80mm)
Temperature Range: 734°F (390°C)
Width: 0.180" (4.57mm)
Height: 0.070" (1.78mm)