SFV11R-3STE1HLF Amphenol ICC (FCI)
gs-12-645.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN FPC BOTTOM 11POS 0.50MM R/A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
FFC & FPC Connectors 11P R/A SMT FFC/FPC 0.5mm CONT SPACING.
Інші пропозиції SFV11R-3STE1HLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFV11R-3STE1HLF SFV11R-3STE1HLF Виробник : Amphenol FCI gs-12-645.pdf FFC & FPC Connectors 11P R/A SMT FFC/FPC 0.5mm CONT SPACING