SFW11R-2STAE5LF Amphenol ICC (FCI)
sfw12alf.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN FPC TOP 11POS 1.00MM R/A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
FFC & FPC Connectors 1.00mm Flex Connector, SFW-R series, 11 Position, Top side Contact, Side Entry Surface Mount ZIF Connector, Lead Free, Selective Gold plated Terminals with Tin-plate Solder-tail, Plastic Reel..
Інші пропозиції SFW11R-2STAE5LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFW11R-2STAE5LF SFW11R-2STAE5LF Виробник : Amphenol FCI sfw12alf.pdf FFC & FPC Connectors 1.00mm Flex Connector, SFW-R series, 11 Position, Top side Contact, Side Entry Surface Mount ZIF Connector, Lead Free, Selective Gold plated Terminals with Tin-plate Solder-tail, Plastic Reel.