Продукція > AMPHENOL FCI > SFW13R-2STE1LF
SFW13R-2STE1LF
SFW13R-2STE1LF Amphenol FCI
sfw12lf.pdf
Виробник: Amphenol FCI
FFC & FPC Connectors 1.00mm Flex Connector, SFW-R series, 13 Position, Top side Contact, Side Entry Surface Mount ZIF Connector, Lead Free.
на замовлення 3956 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SFW13R-2STE1LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFW13R-2STE1LF Виробник : Amphenol FCI sfw12lf.pdf Description: CONN FFC FPC TOP 13POS 1MM R/A