Продукція > EPSON > SG-210SCB 32.0000ML3
SG-210SCB 32.0000ML3 EPSON
Виробник: EPSON
Description: XTAL OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 3mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Obsolete
Frequency: 32 MHz
Base Resonator: Crystal
Supplier Device Package: 4-SMD (2.5x2)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 3mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Obsolete, Frequency: 32 MHz, Base Resonator: Crystal, Supplier Device Package: 4-SMD (2.5x2).