Продукція > EPSON > SG-210STF 11.2896MS0
SG-210STF 11.2896MS0
SG-210STF 11.2896MS0 EPSON
doc_check.php?dl=brief_SG-210STF&lang=en
Виробник: EPSON
Description: XTAL OSC XO 11.2896MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.6V
Current - Supply (Max): 1.8mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Obsolete
Frequency: 11.2896 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 11.2896MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.6V, Current - Supply (Max): 1.8mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Obsolete, Frequency: 11.2896 MHz, Base Resonator: Crystal.