SG1019NM-868
SG1019NM-868 Nearson Inc.
SG1019NM-868_Dwg_4-23-15.pdf
Виробник: Nearson Inc.
Description: RF ANT 868MHZ WHIP STR N CONN
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 867MHz ~ 869MHz
Gain: 5dBi
Termination: N Type
Ingress Protection: IP67
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 20.276" (515.00mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 868MHz
Part Status: Active
на замовлення 55 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 868MHZ WHIP STR N CONN, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 867MHz ~ 869MHz, Gain: 5dBi, Termination: N Type, Ingress Protection: IP67, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 20.276" (515.00mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 868MHz, Part Status: Active.