SG1019NM-915
SG1019NM-915 Nearson Inc.
SG1019NM-915_Dwg_8-10-15.pdf
Виробник: Nearson Inc.
Description: RF ANT 915MHZ WHIP STR N MALE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz
Gain: 5dBi
Termination: N Type Male
Ingress Protection: IP67
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 20.787" (528.00mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 915MHz
Part Status: Active
на замовлення 65 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 915MHZ WHIP STR N MALE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz, Gain: 5dBi, Termination: N Type Male, Ingress Protection: IP67, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 20.787" (528.00mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 915MHz, Part Status: Active.