SG101N-868
SG101N-868 Nearson Inc.
SG101N-868.pdf
Виробник: Nearson Inc.
Description: RF ANT 868MHZ WHIP STR N CONN
Packaging: Bulk
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz
Termination: N Type
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 868MHz