SG104N-2450
SG104N-2450 Nearson Inc.
SG104N-2450_4-11-19.pdf
Виробник: Nearson Inc.
Description: RF ANTENNA 2.4GHZ WHIP STR N FEM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Applications: General Purpose
Gain: 11dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 47.244" (120.00cm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.45GHz
Part Status: Active
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANTENNA 2.4GHZ WHIP STR N FEM, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, Applications: General Purpose, Gain: 11dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 47.244" (120.00cm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.45GHz, Part Status: Active.