SG104N-915
SG104N-915 Nearson Inc.
SG104N-915.pdf
Виробник: Nearson Inc.
Description: RF ANT 915MHZ WHIP STR N FEM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz
Gain: 9dBi
Termination: N Type Female
Ingress Protection: IP65
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 41.732" (106.00cm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 915MHz
Part Status: Active
на замовлення 331 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 915MHZ WHIP STR N FEM, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz, Gain: 9dBi, Termination: N Type Female, Ingress Protection: IP65, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 41.732" (106.00cm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 915MHz, Part Status: Active.