Продукція > EPSON > SG2016CAN 33.3333M-TJGAB
SG2016CAN 33.3333M-TJGAB EPSON
doc_check.php?dl=brief_SG2016CAN&lang=en
Виробник: EPSON
Description: SG2016CAN 33.3333M-TJGAB: SMD XT
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V
Current - Supply (Max): 2.2mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 33.3333 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SG2016CAN 33.3333M-TJGAB: SMD XT, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V, Current - Supply (Max): 2.2mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 33.3333 MHz, Base Resonator: Crystal.