Продукція > EPSON > SG2520VGN 156.2500M-EJGPZA6
SG2520VGN 156.2500M-EJGPZA6 EPSON
doc_check.php?mode=dl&lang=en&Parts=X1G0059010002
Виробник: EPSON
Description: XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 25mA
Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm)
Part Status: Active
Frequency: 156.25 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 25mA, Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm), Part Status: Active, Frequency: 156.25 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції SG2520VGN 156.2500M-EJGPZA6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SG2520VGN 156.2500M-EJGPZA6 Виробник : Epson Timing SG2520VGN_en-2933485.pdf Crystals SG2520VGN 156.2500M-EJGPZA6: XTAL OSC 1.8V +/-50PPM -40-85C O/E HI-Z 2KTR