Продукція > EPSON > SG7050CAN 3.686400M-TLHA0
SG7050CAN 3.686400M-TLHA0
SG7050CAN 3.686400M-TLHA0 EPSON
doc_check.php?dl=brief_SG7050CAN&lang=en
Виробник: EPSON
Description: XTAL OSC XO 3.6864MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V
Current - Supply (Max): 3mA
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Obsolete
Frequency: 3.6864 MHz
Base Resonator: Crystal
Supplier Device Package: 4-SMD (7x5)
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 3.6864MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±100ppm, Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V, Current - Supply (Max): 3mA, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Obsolete, Frequency: 3.6864 MHz, Base Resonator: Crystal, Supplier Device Package: 4-SMD (7x5).