Продукція > EPSON TIMING > SG7050CAN 74.250000M-TJGA3
SG7050CAN 74.250000M-TJGA3
SG7050CAN 74.250000M-TJGA3 Epson Timing
SG7050CAN_en-1729284.pdf
Виробник: Epson Timing
Standard Clock Oscillators 74.25MHz 50ppm -40C +85C
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SG7050CAN 74.250000M-TJGA3 SG7050CAN 74.250000M-TJGA3 Виробник : EPSON doc_check.php?dl=brief_SG5032CAN_en.pdf Description: OSC XO 74.25MHZ CMOS SMD