Продукція > EPSON > SG7050CBN 133.333300M-TJGA3
SG7050CBN 133.333300M-TJGA3
SG7050CBN 133.333300M-TJGA3 EPSON
doc_check.php?dl=brief_SG7050CBN&lang=en
Виробник: EPSON
Description: XTAL OSC XO 133.3333MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.6V
Current - Supply (Max): 11mA
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Frequency: 133.3333 MHz
Base Resonator: Crystal
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 133.3333MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.6V, Current - Supply (Max): 11mA, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Frequency: 133.3333 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SG7050CBN 133.333300M-TJGA3 SG7050CBN 133.333300M-TJGA3 Виробник : Epson Timing G5032CAN_en-961596.pdf Standard Clock Oscillators 133.3333MHz 50ppm -40C +85C