Продукція > EPSON TIMING > SG7050CCN 7.372800M-HJGA3
SG7050CCN 7.372800M-HJGA3
SG7050CCN 7.372800M-HJGA3 Epson Timing
SG7050CCN_en.pdf
Виробник: Epson Timing
Standard Clock Oscillators 7.3728MHz 50ppm -40C +85C
на замовлення 81 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SG7050CCN 7.372800M-HJGA3 SG7050CCN 7.372800M-HJGA3 Виробник : EPSON doc_check.php?dl=brief_SG7050CAN&lang=en Description: XTAL OSC XO 7.3728MHZ CMOS SMD