Продукція > EPSON > SG7050EAN 98.304000M-KEGA3
SG7050EAN 98.304000M-KEGA3
SG7050EAN 98.304000M-KEGA3 EPSON
doc_check.php?dl=brief_SG7050EAN&lang=en
Виробник: EPSON
Description: XTAL OSC XO 98.3040MHZ LVPECL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.3V
Current - Supply (Max): 65mA
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Frequency: 98.304 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 98.3040MHZ LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.3V, Current - Supply (Max): 65mA, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Frequency: 98.304 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SG7050EAN 98.304000M-KEGA3 SG7050EAN 98.304000M-KEGA3 Виробник : EPSON doc_check.php?dl=brief_SG7050EAN&lang=en Description: XTAL OSC XO 98.3040MHZ LVPECL
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±30ppm
Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.3V
Current - Supply (Max): 65mA
Frequency: 98.304 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
SG7050EAN 98.304000M-KEGA3 SG7050EAN 98.304000M-KEGA3 Виробник : Epson Timing SG3225EAN_en-961615.pdf Standard Clock Oscillators 98.304MHz 30ppm -40C +85C