Продукція > EPSON > SG7050EBN 114.285000M-CJGA3
SG7050EBN 114.285000M-CJGA3
SG7050EBN 114.285000M-CJGA3 EPSON
doc_check.php?dl=brief_SG7050EBN&lang=en
Виробник: EPSON
Description: XTAL OSC XO 114.2850MHZ LVPECL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 114.285MHz 50ppm -40C +85C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SG7050EBN 114.285000M-CJGA3 SG7050EBN 114.285000M-CJGA3 Виробник : Epson Timing G5032CAN_en-961596.pdf Standard Clock Oscillators 114.285MHz 50ppm -40C +85C