Продукція > EPSON > SG7050EEN 100.0000M-DJGA
SG7050EEN 100.0000M-DJGA
SG7050EEN 100.0000M-DJGA EPSON
doc_check.php?dl=brief_SG3225EEN&lang=en
Виробник: EPSON
Description: XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVPECL S
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 60mA
Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm)
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVPECL S, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 60mA, Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm), Frequency: 100 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SG7050EEN 100.0000M-DJGA Виробник : Epson Timing SG3225EEN_en-1634349.pdf Standard Clock Oscillators SG7050EEN 100.0000M-DJGA: XTAL OSC 2.5V +/-50PPM -40 85C BULK