Продукція > EPSON > SG7050VAN 312.500000M-KEGA3
SG7050VAN 312.500000M-KEGA3
SG7050VAN 312.500000M-KEGA3 EPSON
doc_check.php?dl=brief_SG3225EAN_en.pdf
Виробник: EPSON
Description: OSC XO 312.5MHZ LVDS SMD
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 312.5MHz 30ppm -40C +85C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SG7050VAN 312.500000M-KEGA3 SG7050VAN 312.500000M-KEGA3 Виробник : Epson Timing G3225EAN_en-961615.pdf Standard Clock Oscillators 312.5MHz 30ppm -40C +85C