Продукція > EPSON > SG7050VEN 156.2500M-CJHAB
SG7050VEN 156.2500M-CJHAB
SG7050VEN 156.2500M-CJHAB Epson
sg3225ven_en.pdf
Виробник: Epson
Oscillator XO 156.25MHz ±50ppm LVDS 55% 3.3V 6-Pin SMD Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук