Продукція > KOA SPEER > SG731JTTD123K
SG731JTTD123K
SG731JTTD123K KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.1W 12Kohm 10% 200ppm Anti-Surge
на замовлення 4688 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук