Продукція > KOA SPEER > SG731JTTD152K
SG731JTTD152K
SG731JTTD152K KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.1W 1.5Kohm 10% 200ppm Anti-Surge
на замовлення 3508 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук