Продукція > KOA SPEER > SG731JTTD223K
SG731JTTD223K
SG731JTTD223K KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.1W 22Kohm 10% 200ppm Anti-Surge
на замовлення 4924 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук