Продукція > KOA SPEER > SG731JTTD473K
SG731JTTD473K
SG731JTTD473K KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.1W 47Kohm 10% 200ppm Anti-Surge
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук