Продукція > KOA SPEER > SG731JTTD560K
SG731JTTD560K
SG731JTTD560K KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.1W 56ohm 10% 200ppm Anti-Surge
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук