Продукція > KOA SPEER > SG732ATTD105K
SG732ATTD105K
SG732ATTD105K KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 1Mohm 10% 200ppm Anti-Surge
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук