Продукція > KOA SPEER > SG732ATTD105M
SG732ATTD105M
SG732ATTD105M KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 1Mohm 20% 200ppm Anti-Surge
на замовлення 4980 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук