Продукція > KOA SPEER > SG732ATTD120K
SG732ATTD120K
SG732ATTD120K KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 12ohm 10% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук