Продукція > KOA SPEER > SG732ATTD181M
SG732ATTD181M
SG732ATTD181M KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 180ohm 20% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук