Продукція > KOA SPEER > SG732ATTD182M
SG732ATTD182M
SG732ATTD182M KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 1.8Kohm 20% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук