Продукція > KOA SPEER > SG732ATTD184K
SG732ATTD184K
SG732ATTD184K KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 180Kohm 10% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук