Продукція > KOA SPEER > SG732ATTD1R2M
SG732ATTD1R2M
SG732ATTD1R2M KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 1.2ohm 20% 400ppm Anti-Surge
Написати відгук